Nasz zespół

Osoby pracujące w naszym przedszkolu, to osoby które wiedzą, że właśnie taką pracę chcą wykonywać. Tworzymy zgrany, kreatywny zespół. Z chęcią podejmujemy nowe wyzwania, emanujemy pozytywna energią. Uczestniczymy w różnego rodzaju warsztatach i szkoleniach, aby cały czas pogłębiać swoją wiedzę. Wyjeżdżamy na praktyki do przedszkoli w Szwecji, skąd czerpiemy wiele ciekawych pomysłów i wykorzystujemy je w naszej codziennej pracy.

Wszystkie osoby pracujące w naszym przedszkolu odbyły Kurs Udzielania Pierwszej Pomocy Przedmedycznej dla rodziców i opiekunów małych dzieci.

Adriana Żmuda - Dyrektor

Ukończyłam studia wyższe na Uniwersytecie Warszawskim - Kierunek "Edukacja Wczesnoszkolna z Wychowaniem Przedszkolnym" oraz Studia Podyplomowe na kierunku "Polityka i Zarządzanie Oświatą". Swoją pracę zawodową od początku łączyłam z małymi dziećmi. Pracuję z maluchami już od 10 lat, a praca ta daje mi wiele radości.
Zakładając prywatne przedszkole połączyłam pracę ze swoją pasją, co czyni mnie szczęśliwym człowiekiem.

Marzena Kucharska - Nauczyciel

W przedszkolu "Jaś i Małgosia" pracuję od 2009 roku. Jestem absolwentką Wydziału Pedagogicznego na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyłam również Studia Podyplomowe: Edukacja Początkowa i Terapia Pedagogiczna Dzieci ze specyficznymi Trudnościami w Uczeniu się. Tematyka terapii pedagogicznej stała się dla mnie nowym wyzwaniem i aktualnie zgłębiam wiedzę z jej zakresu.
Jestem miłośniczką teatru i dobrego kina, a czas wolny zawsze spędzam w sposób aktywny (uwielbiam zwiedzani pięknych zakątków naszego kraju). Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji, a każdy dzień przynosi nową wiedzę i doświadczenia.

Joanna Piotrkowska - Asystent nauczyciela

Przygodę z przedszkolem "Jaś i Małgosia" rozpoczęłam w 2009r a z dziećmi pracuję już od 13 lat i nie wyobrażam sobię, abym mogła robić coś innego.
Przebywanie z dziećmi daje mi wiele radości i satysfakcji.
Dzieci czynią mój świat szczerym kolorowym, i radosnym.

Agnieszka Nowicka - Nauczyciel / lektor

Ricardo Marquez - Instruktor Capoeira

Profesor Capoeiry (niebieski pas). Również gry na instrumentach (berimbau, atabaque, pandeiro, agogo), Makulele i Samby.
Praktyka od 1987 roku (w Brazylii)
2004 - Kurs Nauczanie Dzieci - Fundacja Rządowa Rio Esporte
2003 - Dydaktyka Capoeiry i Folklor Brazylijski - Fundacja Rio Esporte
2002 - Wychowanie Fizyczne / Capoeira
Capoeira to nieustanna praca nad sobą i relacją z innymi, w atmosferze szacunku, wolności ale i zabawy. Moim celem jest dać moim uczniom tę radość z ciągłego rozwoju.

Magdalena Godlewska - Psycholog

Jestem psychologiem, terapeutą, mediatorem. Ukończyłam studia psychologiczne na specjalizacji psychologia kliniczna dziecka w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz liczne warsztaty i szkolenia dotyczące diagnozy i pomocy psychologicznej dziecku. Ukończyłam 4 letnie Studium Terapii Rodzin organizowane przez Stowarzyszenie OPTA w Warszawie oraz szkolenie z Mediacji Rodzinnej w Polskim Centrum Mediacji. Obecnie zajmuję się kompleksową diagnozą dziecka z uwzględnieniem uwarunkowań rodzinnych mających udział w powstawaniu trudności.

fb
projekt i wykonanie strony www: Fabryka Dizajnu